Smėliavimo paslaugos kaune


Smėliavimo paslaugos Kaune tai yra vienas iš pigiausių ir efektyviausių metodų, kuris gali padėti išvalyti įvairiausius gaminius, kuris gali padėti  atlikti remontą arba padės tinkamai paruošti apsauginį sluoksnį.Smėliavimo paslaugos tai yra tokia technologija, kai paviršius yra išvalomas su abrazyvo pagalba. Šis metodas padeda puikiai išvalyti metalus. Naudojami specialūs valymo aparatai, kurie atitinka šiuolaikinius reikalavimus. Koks gi yra šio darbo principas? Šio darbo esmė yra tokia, kad ant paviršiaus yra paskirstomos abrazyvuos detalės, kurios juda su labai dideliu greičiu, kurias pristato labai suspaustas oras. Kaip abrazyvi medžiaga yra naudojamas kvarcinis smėlis, kuris yra išstumiamas su specialių purkštukų pagalba. Smėliavimo metodas leidžia gauti įvairų švaros lygį. Kai yra apdorojami metaliniai paviršiai dažniausiai nešvarumų pašalinimas yra skirstomas į kelias kategorijas. Pirmoji kategorija, kai yra gaunamas blizgus efektas su metalinio šepetuko pagalba. Antroji kategorija, kai nėra gaunamas veidrodinis blizgesys. Trečioji kategorija, kai paviršius yra išvalomas beveik iki blizgesio. Ir paskutinioji kategorija, kai viskas yra išvaloma iki pilno blizgesio. Nuo metalo paviršiaus gali būti pašalinami ne tik nešvarumai, pavyzdžiui, nuodėguliai, rūdys, kalkės ir kita, tačiau taip pat gali būti valomos įvairios dangos. Smėliavimo technologija suteikia galimybę ženkliai prailginti šių gaminių tarnavimo laiką, kurios buvo valomos abrazyvu. Tokie paviršiai jums tarnaus kur kas ilgiau ir sugebės atlikti savo apsaugines funkcijas.

Smėliavimo paslaugos užtikrins labai efektyvų ir kokybišką valymą naudojant abrazyvias medžiagas, priklausomai nuo to kiek ir kokiu oru yra paduodamas spaudimas. Gali būti apdorojamas betonas ir akmuo, taip pat gali būti valomos ir metalinės konstrukcijos. Smėliavimo metodo metu yra naudojama speciali įranga, kuri leidžia išvalyti paviršius, tačiau taip pat ir juos nuriebalinti. O tai užtikrina tinkamas sąlygas metalo suvirinimo darbams arba dažymui. Įranga, kuri yra naudojama smėliavimo metu pasižymi tokiais privalumais kaip labai aukštas darbų našumas, bei ekonomiški darbai, kurie yra pasiekiami naudojant abrazyvias medžiagas. Bendra tokių prietaisų schema numato, kad jie turi kompresorius, rezervuarą, kuris skirtas smėliui, smėlio pistoletą ir kitą įrangą. Smėliavimo agregate veikia suspaustas oras, kuris išeina  per smėliavimo šautuvą. Smėlis susimaišo su oru, kuris jį išnešioja ir yra perduodamas ant paviršiaus. Priešingai nei kiti prietaisai, abrazyvo judėjimas su oru įvyksta tik su purkštuvo pagalba. Ši įranga puikiai funkcionuoja, turi paprastą konstrukciją. Įrangos žarnų ir kitų detalių susidėvėjimo lygis tikrai nebus labai aukštas.

Kai yra naudojamas smėliavimo metodas abrazyvi medžiaga yra įpilama į bunkerį, iš kur su vožtuvo pagalba patenka prie hermetiškos kameros, kuri yra veikiama aukštu oro spaudimu. Paprastesniuose prietaisuose smėlis yra supilamas iš karto į talpą ir prijungiamas prie kompresoriaus žarnos. Vėliau smėlis su spaudimo pagalba yra transportuojamas į maišytuvo kamerą, kur jį pagauna oro srautas, kuris patenka tiesiogiai nuo kompresoriaus. Gaunamas mišinys pereina per purkštuvo galvutę iš kurios eina srovė ant išvalyto paviršiaus. Dvi kameras turintys agregatai užtikrina tinkamą ir nepertraukiamą darbą. Jų korpusas yra padalintas į kelias dalis (apatinę ir viršutinę), tai yra talpos, kurios turi užkraunamuosius vožtuvus. Ši įranga gali pasigirti labai aukštu darbo našumu, tačiau yra apibūdinama kaip sudėtinga įranga, kuri greitai nesusidėvi. Smėliavimo paslaugos yra teikiamos naudojant tokią įrangą, darbai gali būti atliekami net atvirame ore arba specialiai šiam tikslui pritaikytose patalpose. Atliekant darbus turi būti naudojamos specialios apsauginės priemonės.