Šiltinimas ekovata pigiau


Šiais laikais ekovata yra naudojama pakankamai dažnai, tačiau dar prieš kelis metus ši medžiaga buvo naudojama tikrai labai retai ir niekas negalėjo pagalvoti, kad ši medžiaga taps tokia populiari. Ši medžiaga vis labiau populiarėja ir taip yra, kadangi ji pasižymi pačiais įvairiausiais privalumais. Jei jūs suplanavote atlikti šilumą izoliuojančius darbus jums iš karto reikia pagalvoti apie sienų ir grindų šiltinimą naudojant tokią medžiagą kaip ekovata. Kokius privalumus jums gali suteikti šiltinimas ekovata? Pirma, jūs gausite labai geras šilumą izoliuojančias savybes. Antra, bus užtikrinta patikima garso izoliacija. Trečia, ekovata tai yra visiškai ekologiška medžiaga. Ketvirta, ekovata tai yra jūsų sveikatai žalos nedaranti medžiaga. Kvalifikuoti darbuotojai gali pasirūpinti, kad būtų atliktas karkasinių namų šiltinimas. Ekovata tai yra ekologiškai švari medžiaga. Šiltinimas ekovata gali būti atliekamas medžiagą įpurškiant į iš anksto technologiškai paruoštus tarpus. Darbai bus atlikti labai greitai, prireiks vos kelių darbo dienų. Taigi ekovatos montavimas gali būti atliekamas naudojant įpurškimo metodą, kai medžiaga yra padengiama drėgnuoju metodu. Atitinkamai ekovata yra naudojama kartu su vandeniu, taip pat yra naudojami mišiniai iš vandens ir klijų. Šis būdas gali būti naudojamas, kai ekovata yra montuojama ant bet kurio paviršiaus, nesvarbu ar tai bus grindys ar lubos, pertvaros ar stogo danga. Tačiau dažniausiai šį būdą yra rekomenduojama naudoti vertikaliose konstrukcijose, kai tirpalas su ekovata yra padengiamas ant atviros sienos tarp karkasinės konstrukcijos elementų. Tokiu atveju šilumą izoliuojanti medžiaga sudarys sluoksnį be siūlių, o sandarumas bus išsaugotas net tokiu atveju. Kai karkasas yra sudėtingas, bei yra mažai vietos. Medžiagos išdžiovinimo metodas tirpalą paverčia šiltinimo sluoksniu su labai patikimu kontaktu paviršiuje, o tai padeda palaikyti adhezines medžiagos savybes.

            Kokiomis savybėmis pasižymi šiltinimas ekovata naudojant vandens-klijų mišinį? Kai yra įpurškiama ekovata ji leidžia aktyvuotis polimeriniams junginiams, kurie yra sudaryti iš medienos pluošto. Šiltinimui naudojama ekovata turi labai smulkią struktūrą, bei gali pilnai užpildyti visas ertmes ir puikiai priglunda prie paviršiaus. Medžiagos džiovino laikas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos temperatūros, nuo to koks yra ventiliacijos lygis ir kokio storio sluoksnis. Apskritai šiltinimas ekovata gali būti atliekamas kelių dienų bėgyje, tačiau tai gali būti įgyvendinta greičiau ir gali užtrukti ilgiau. Medžiaga patikimai susijungs su paviršiumi, tiek ir tarpusavyje. Šilumą izoliuojanti ekovata pasižymi praktiškai geriausiomis savybėmis, kurios yra rinkoje. Pavyzdžiui, 5 centimetrų sluoksnis gali būti padengiamas drėgnuoju metodu, medžiaga atitinka jai keliamus reikalavimus. Rekomenduojamas šiltinimo sluoksnis priklauso nuo to kokia yra situacija, jis gali varijuoti pradedant nuo 3-15 cm.

https://www.facebook.com/ekovatanet-386285554764927/

 

            Kai yra atliekamas namo šiltinimas ekovata tai gali puikiai izoliuoti garsą. Ekovata pasižymi puikiomis garsą sumažinančiomis savybėmis. Ši savybė yra labai svarbi ir tokiu atveju, kai reikia užpildyti viduje esančias pertvaras. Jūs galite visiškai izoliuoti savo kabinetą, poilsio kambarį, vonios kambarį arba miegamąjį. Ekovata turi būti naudojama ten kur tik jūs norite, kad jūsų gyvenimas būtų tikrai asmeninis. Svarbiausia pasirinkti tinkamą naudojamos medžiagos svorį. Ekovatos higieniškumas taip pat yra patvirtintas specialiais sertifikatais, medžiaga nesukelia jokios alergijos, medžiagoje nėra jokių toksinų, neturi jokių chemikalų ir kitų nuodingų medžiagų. Kai bus sumontuota ši medžiaga ji į aplinką neišskirs jokių kancerogeninių medžiagų. Taip pat jūs nepastebėsite jokių požymių, kad ekovata paseno, kai ji yra montuojama ji neskleidžia jokių dulkių. Gali būti montuojama statant pačius įvairiausius statinius. Daugiau informacijos: http://ekovata.net/visos-paslaugos/siltinimas-ekovata/