kaune klojame trinkeles


Kai jūs statote sau naują kotedžą arba namą, kai yra pabaigiama statyti pagrindinį namą yra planuojamas takelis. Šiuo atveju landšafto dizaineris privalo apgalvoti klausimą apie kelių grandinės organizavimą, kurie  bus susiję tarpusavyje. Sodo takeliai tai jau nėra toks paprastas reikalas. Labai dažnai kyla klausimas apie tai kokias medžiagas geriau pasirinkti, viskas nėra taip paprasta kaip gali atrodyti. Klausimas yra tas kokią medžiagą geriau pasirinkti trinkelių klojimui.  O tokių medžiagų yra tikrai labai daug. Be jokių abejonių turi būti apgalvotas estetikos ir praktiškumo klausimas ir tik tokiu atveju jūs galėsite patogiai judėti teritorijoje, kurioje  yra jūsų namas.  Įprašytai montavimo  metu gali būti naudojamos įvairios medžiagos. Trinkelių klojimas Kaune gali būti atliekamas naudojant trijų pagrindinių grupių medžiagas, kurios gali būti kietos, minkštos ir suderintos tarpusavyje. Jau pagal pavadinimą galima spręsti kas tai yra per medžiagos. Kieta danga tai yra betoninis akmuo, kuris yra natūralus. Betoninės trinkelės tai yra pati populiariausia medžiaga, kurią naudojant yra išklojami takeliai. Jie turi savo privalumus prieš kitas kietas medžiagas. Iš dalies yra kalbama apie įvairias formas ir atspalvius. Pastaruoju metu betonas savo sudėtyje turi tam tikras priemaišas ir cemento.  Pats betonas nėra labai ilgaamžiškas ir tikriausiai tai yra pagrindinis šio medžiagos trūkumas. Todėl medžiagos kokybė yra nuolat tobulinama, nuoroda.

Šiuo metu egzistuoja kelios trinkelių rūšys, kurios yra gaminamos  naudojant betoną. Jos skiriasi savo gamybos technologijomis, todėl jų savybės taip pat skiriasi. Kai yra atliekamas trinkelių klojimas Kaune tai yra tikras menas, kurį atlieka mūsų specialistai net jei yra naudojama pati paprasčiausia medžiaga. Prieš tai, kai atliekamas trinkelių klojimas yra būtina paruošti tinkamą pagrindą. Pagrindas turi būti apskaičiuojamas taip, kad būtų lengvai pernešamas įvairus krūvis, jos turi pasižymėti galimybe tolygiai paskirstyti krūvį, neturi praleisti vandens ir turi būti atsparios šalčiui. Be to, jos turi būti plokščios ir turi atitikti profilį, sudarytą projektą. Tam, kad būtų organizuojamas atraminis pagrindas galima naudoti įvairias drenažines medžiagas, kurios yra smulkios. Atraminio pagrindo storis yra daromas taip, kaip yra nurodyta projekte. Priklausomai nuo to kokios rūšies yra jūsų teritorija yra pasirenkamos trinkelės.  Vienas iš svarbiausių dalykų, kai yra atliekamas trinkelių klojimas Kaune tai yra pagrindo paruošimas. Esant šiam etapui nereikia pamiršti apie komunikacijas. Turi būti tinkamai paruošiamas pagrindas ant kurio bus klojamos trinkelės. Prieš tai, kai yra klojamos trinkelės būtinai turi būti pastorintas gruntas ir tai yra taip vadinama apsauga nuo šalčio, kuri turi būti padengiama ant užšalusio grunto. Norint tinkamai iškloti takelius ir aikšteles turi būti naudojamas nors 20 cm pagrindas, kreipkitės į specialistą: http://www.gtgroup.lt/service/trinkeliu-klojimas/.

Jei bus organizuojamos didesnės aikštelės tokiu atveju jums  bus reikalingas 30-40 cm pagrindas. Ši medžiaga yra išklojama viename lygyje ir viename  aukštyje, na ir būtinai jis yra trombuojamas. Ant jau  sutrombuoto paviršiaus yra klojamas tarpinis sluoksnis naudojant smėlį arba kitas medžiagas. Tarpinio sluoksnio storis turi  būti toks, kad trinkelės būtų pakeltos 1 cm nuo jūsų pageidaujamo aukščio prieš trombavimą. Kai yra išlyginama viršutinis sluoksnis gali būti naudojamas tiek smėlis, tiek ir cemento-smėlio mišinys. Tarpinis sluoksnis netrombuojamas, kol  nėra išklojamos plytelės. Trinkelių klojimas Kaune yra atliekamas labai kruopščiai ir įvairiose gyvenamosiose teritorijose. Jas galima pasirinkti pagal tai kokia yra jūsų namų teritorija ir koks jos stilius.

https://www.facebook.com/trinkeliu.klojimas.gtgroup